Predávajúci:
Zum Zum production, s.r.o.
Pod Rovnicami 49, 84104, Bratislava
IČO: 46789243
DIČ: 2023626847
Kupujúci odoslaním objednávky potvrdzuje, že s Obchodnými podmienkami súhlasí. Obchodné podmienky sa vzťahujú sa na všetky vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim.

Objednávka tovaru 
Prijate objednávky potvrdí predávajúci zaslaním potvrdzujúceho emailu. Predávajúci má právo stornovať objednávku, ak nie sú riadne vyplnené požadované kontaktné údaje. Všetky objednávky vytvorené na www.zumzum.sk sú záväzné pre obidve strany.

Cena tovaru 
Cena je vrátane DPH. Ak sa jedná o tovar, ktorý sa posiela poštou, k cene sa pripočíta balné a poštovné, ktorého cena vrátane DPH je uvedená v objednávacom formulári.

Spôsob dodania

Osobný odber Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť na adrese Pod Rovnicami 49, 84104 Bratislava (Karlova Ves). Osobný odber je možný aj v Trenčíne a Liptovskom Hrádku po dohodnutí termínu telefonicky na čísle +421 902 435 389 alebo mailom na zuzka@zumzum.sk

Doručenie Slovenskou poštou Vaša objednávka Vám bude zaslaná prostredníctvom Slovenskej pošty.

Doručenie Slovenskou poštou formou dobierky Vaša objednávka Vám bude zaslaná prostredníctvom dobierky – zaplatíte v hotovosti pri preberaní objednávky zamestnacovi Slovenskej pošty.

Spôsob platby

Kupujúci sa zaväzuje uhradiť plnú výšku objednávky vrátane balného a poštovného.

Bankovým prevodom Vaša objednávka vám bude zaslaná po prevedení sumy na účet 2929882873/1100 IBAN: SK3311000000002929882873. Platbu prosím označte Vašim menom alebo číslom Vašej objednávky.

Platba pomocou PayPal. Platba pomocou služby PayPal www.paypal.com

Platba v hotovosti Platba v hotovosti je možná len pri doručení fyzického tovaru pomocou dobierky od Slovenskej pošty. Zaplatíte v hotovosti zamestnancovi Slovenskej pošty pri prebratí zásielky.

Dodacia lehota
Po pripísaní požadovanej sumy na účet 2929882873/1100, sa predávajúci zaväzuje v čo najkratšej dobe (maximálne 7 dní) expedovať objednávku. Predávajúci nezodpovedá za oneskorené doručenie spôsobené poštou alebo poškodenie tovaru spôsobenom pri doručovaní.

Odstúpenie od zmluvy
Kupujúci je oprávnený vrátiť tovar predávajúcemu do 7 dní od jeho prevzatia. Odstúpiť od zmluvy je nutné preukázateľným spôsobom (email, písomne) s uvedením čísla objednávky a dátumu prevzatia. Tovar kupujúci pošle predávajúcemu na vlastné náklady. Zaslanie tovaru na dobierku nie je akceptované. Kupujúci je povinný vrátiť nepoškodený tovar. Predávajúci je povinný do 14 dní od prevzatia nepoškodeného vráteného tovaru pripísať predajnú cenu tovaru na účet kupujúceho.

 

Obchodné podmienky platné od 23.5.2017 Všetky zmeny týchto všeobecných obchodných podmienok budú prevedené výhradne v písomnej forme a budú uverejnené na internetovej stránke predávajúceho najneskôr v deň ich vstúpenia do platnosti.